Team Poduzeća - Petrokov

Team Poduzeća

Simona Zavratnik

Direktorica

+385 91 2332 343


simona@petrokov.hr

 

Goran Vujić

Voditelj prodaje

+385 91 2355 683


goran.vujic@petrokov.hr

Davor Blašković

Voditelj nabave

+385 99 4904 671


davor.blaskovic@petrokov.hr

 

Biljana Đukić

Voditeljica financija

+385 99 4659 951


biljana.dukic@petrokov.hr

Miljan Lisica

Voditelj poslovnica

+385 91 2355 235


miljan.lisica@petrokov.hr

 

Zoran Kunac

Voditelj poslovnice Dugopolje

+385 91 2355 250


zoran.kunac@petrokov.hr

Dejan Golubić

Voditelj maloprodaje

+385 91 2355 253


dejan.golubic@petrokov.hr

 

Zoran Mikloška

Voditelj projektne prodaje strojarstva

+385 91 2332 342


zoran.mikloska@petrokov.hr

Damir Radovec

Voditelj projektne prodaje sanitarija

+385 91 2355 699


damir.radovec@petrokov.hr

 

Klaudijo Piskać

Voditelj logistike

+385 91 3821 228


klaudijo.piskac@petrokov.hr

Gordana Veselski

Voditeljica pravne službe

+385 91 2533 942


gordana.veselski@petrokov.hr

 

Ilija Imbrišić

Marketing Manager

+385 99 528 8467


ilija.imbrisic@petrokov.hr

Monika Pajas

Asistent direktora / ljudski resursi

+385 91 2355 012


monika.pajas@petrokov.hr