Team Poduzeća

Simona Zavratnik

Direktorica


+385 91 2332 343
simona@petrokov.hr
 

Goran Vujić

Voditelj prodaje


+385 91 2355 683
goran.vujic@petrokov.hr

Miljan Lisica

Voditelj poslovnice Pula


+385 91 2355 235
miljan.lisica@petrokov.hr
 

Zoran Kunac

Voditelj poslovnice Dugopolje


+385 91 2355 250
zoran.kunac@petrokov.hr

Kristijan Krizman

Voditelj poslovnice Rijeka


+385 91 2355 222
kristijan.krizman@petrokov.hr
 

Zoran Mikloška

Voditelj projektne prodaje strojarstva


+385 91 2332 342
zoran.mikloska@petrokov.hr

Damir Radovec

Voditelj projektne prodaje sanitarija


+385 91 2355 699
damir.radovec@petrokov.hr
 

Dejan Golubić

Voditelj maloprodaje


+385 91 2355 253
damir.radovec@petrokov.hr

Marina Gunjača

Voditeljica nabave


+385 99 4904 671
marina.gunjaca@petrokov.hr
 

Biljana Đukić

Voditeljica financija


+385 99 4659 951
biljana.dukic@petrokov.hr

Klaudijo Piskač

Voditelj logistike


+385 91 3821 228
klaudijo.piskac@petrokov.hr
 

Gordana Veselski

Voditeljica pravne službe


+385 91 2533 942
gordana.veselski@petrokov.hr

Goran Vdović

Voditelj marketinga


+385 91 2355 687
goran.vdovic@petrokov.hr
 

Monika Pajas

Ljudski resursi


+385 91 2355 012
monika.pajas@petrokov.hr